Клаузура

Викладачі кафедри архітектури та збереження об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО  д.а. завкафедри І.Коротун, ас. кафедри Є. Попович, також  викладачка кафедри містобудування та урбаністики д. ф., асистентка К.Герич проводять практичні заняття з архітектурного проектування на бакалаврських курсах.
Талановита, креативна - студентка 3го курсу спеціальності архітектура та містобудування Вероніка Плеван та її курсова робота - на тему: культова споруда - синагога на 300 вірян. Перша зробила і достроково  захистила курсовий проєкт. Ідея проєкту - прихисток людини під десницею Божою. На клаузурі простежується розвиток ідеї з використанням Ха́мса — від араб. خمسة‌‌‎ та івр. חמש‎ («п'ять», тобто п'ять пальців долоні) — єврейський та арабський амулет у вигляді долоні з оком. Об`єкт розміщується на ділянці по вул Садовій, на місці, що колись було заплановано відвести під кінотеатр, а зараз використовується як міні автовокзал для маршрутних таксі. Якщо що - будувати поки що не будуть - це учбові проєкти:)))

Світлини