Перейти до основного вмісту
Всеукраїнський онлайн-конкурс «Збереження і сталий розвиток культурної спадщини»
 ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ І ВИПУСКНИКИ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2019-2024 РОКІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ». Запрошуємо до участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Збереження і сталий розвиток культурної спадщини», присвяченому 70-річчю членства України в ЮНЕСКО. Конкурс дипломних проєктів випускників відбуватиметься впродовж серпня - вересня 2024 року. Переможці конкурсу будуть відзначені відповідними дипломами (гран-прі, 1, 2 або 3 місце) та пам`ятними подарунками. Учасники конкурсу отримають сертифікати.
Мета конкурсу:
- професійна підтримка збереження і сталого розвитку культурної спадщини закладами вищої освіти України;
- підготовка кваліфікованих архітекторів задля забезпечення фахового супроводу збереження і сталого розвитку культурної спадщини у повоєнному відродженні України;
- популяризація фахової освіти за напрямами: реставрація і сталий розвиток культурної спадщини.
Завдання конкурсу:
- виявлення і професійна підтримка талановитих випускників спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», орієнтованих на збереження і сталий розвиток культурної спадщини;
- поширення тематики збереження і сталого розвитку культурної спадщини в підготовці бакалаврів і магістрів спеціальності «Архітектура та містобудування».
Учасники конкурсу: випускники 2019 - 2024 років закладів вищої освіти 191 спеціальності «Архітектура та містобудування» за освітніми ступенями «Бакалавр» і «Магістр».
Журі конкурсу: провідні науковці, представники закладів вищої освіти України та практики у галузі архітектури - представники громадських організацій та об'єднань, зокрема ЮНЕСКО, УНК ІКОМОС, НСАУ (за рекомендацією установ та організацій).
Формування складу журі - до 15 серпня.
Голова журі конкурсу обирається прямим голосуванням з членів журі під час онлайн-зустрічі.
Журі працює в онлайн-режимі. Результати розгляду за кожною темою номінацій оприлюднюються в онлайн-анкеті за 5 категоріями: гран-прі, 1 місце, 2 місце, 3 місце, учасник.
Термін і місце проведення – онлайн, серпень-жовтень 2024 року.
Дедлайн терміну подачі робіт на конкурс - 15 вересня 2024 року.
Підведення підсумків конкурсу - 15-30 вересня 2024 року.
Вручення нагород переможцям конкурсу – 1-5 жовтня 2024 року (м. Чернівці).
Номінації конкурсу:
1. Реставрація і сталий розвиток пам'яток архітектури та містобудування, об`єктів культурної спадщини Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
2. Регенерація середовища історичних міст
3. Сталий розвиток міських ландшафтів та об'єктів садово-паркового мистецтва
4. Збереження та реставрація спадщини модернізму
5. Реновація масової забудови 60-х років ХХ ст.
6. Теоретичні дослідження основ збереження культурної спадщини.
Умови участі у конкурсі. До конкурсу допускаються захищені кваліфікаційні роботи освітніх рівнів «Бакалавр», «Магістр» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування», захисти яких відбулися впродовж 2019-2024 років.
Для участі у конкурсі, автору проєкту або керівнику його роботи, необхідно:
- заповнити онлайн анкету
- надіслати електронні файли демонстраційної частини кваліфікаційної роботи (дипломного проєкту): анотацію (до 500 знаків); розкладку та презентацію.
Вимоги до електронних файлів робіт учасників конкурсу.
Електронні файли роботи надсилаються у відповідному розділі гугл форми.
Електронний файл подається у форматі pdf / jpg / pptx. Розмір файлу/ файлів - не більше 100 мб. Максимальна кількість файлів – 5.
В назві самого файлу або на розкладці не вказується прізвище, ім’я, по-батькові або інші дані, які засвідчують особу учасника конкурсу та його керівника.
Для позначення файлів необхідно запропонувати власний шрифт - код із 6 цифр (крім 000000, 000001,....000010). Шрифт вказати на розкладці із роботою та у назві файлу.
Наприклад:
2024_Огляд-конкурс_(власний шрифт із 6 цифр)_ Номінація (Тема 1,2,3,4,5,6) категорія зжимання - середня, без втрати якості зображення (програма iLove PDF https://www.ilovepdf.com/ru/compress_pdf, або інша, що забезпечує високий стандарт відтворення зображення файлів).
Всі учасники, хто заповнив форму і надав роботу на конкурс, отримують доступ до депозитарію електронної версії дипломних проєктів на гугл-диску (без права редагування).
Нагороди.
Учасники конкурсу та керівники дипломних проєктів отримають сертифікат учасника (окрім переможців).
Переможці – автори кращих дипломних проєктів за рішенням журі, отримають дипломи відповідної категорії: гран-прі, 1, 2 або 3 місце, та пам`ятні подарунки.
Заключний етап конкурсу «ЗБЕРЕЖЕННЯ І СТАЛИЙ РОЗВИТОК КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ».
Орієнтовна дата завершення конкурсу – 1-10 жовтня 2024 року. Вручення нагород відбудеться (очно) Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.
Організаційний комітет

ФОРМА ДЛЯ НАДСИЛАННЯ ВАШИХ РОБІТ ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності